Liceenii

Bogdan Dincă a trăit din spatele camerei tensiunea și bucuria unui Bacalaureat ca niciun altul. Timp de trei zile de examen a stat alături de părinți și elevi la porțile: Colegiului Naţional „Gheorghe Şincai”, Colegiului Tehnic Energetic, Colegiului Național „Gheorghe Lazăr”, Colegiului Național „Iulia Hașdeu”, Colegiului Național „Mihai Viteazul” și Colegiului Național Bilingv „George Coșbuc".

26.06.2020

un fotoreportaj de Bogdan Dincă

Bogdan Dincă

Fotograf

Fondator documentaria.ro, un proiect online dedicat fotojurnalismului românesc.

Bacalaureat bogdan dinca sincai mihai vitezu cosbuc iulia hasdeu lazar energetic